“Sizin için düşünen, Okul Danışmanlığı Hizmetleri var...”

Anaokulu Danışmanlık

01 Ocak 2016 - 21:48

Anaokulu açmak ve Kreş Açmak başlı başına emek gerektiren bir iştir. Çalışmalarımızda öncelikle anaokulu açmak isteyenler için gerekli tüm alt yapıyı sunarak hizmet vermekteyiz. 

 

Anaokulu Danışmanlık ve Kreş Danışmanlık gibi bölümlerimizde bu alana girmek isteyenlerin çoğunlukla başvurduğu yöntemdir. Anaokulu danışmanlık hizmetleri alanında uzmanlaşmış kişilerden destek alınmasını gerektirir. İşimiz gereği yalnızca anaokulu ve kreş kurulumları konusunda hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımız tüm Türkiye’yi kapsamaktadır. Bunun yanı sıra, Almanya, Hollanda, Fransa, Kanada, Kıbrıs, Azerbaycan gibi ülkelerde yaşayan vatandaşlarımıza da danışmanlık hizmeti verilmiş olup sektör analizleri gönderilmiştir.  

 

Okul Danışmanlığı Hizmetleri global anlamda da bilinirlik kazanmıştır ve Türkiye’de Anaokulu ve Kreş Danışmanlığı ve hizmetleri alanında, Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiş tek markadır. Merkezi Ankara’da olup hiç bir ilde temsilcilikleri bulunmamaktadır. 

 

Kreş Franchise Danışmanlığımızda ise mevcut çözüm ortağımız IPC ( İnternational Preschool Curriculum) ile birlikte çözüm sunmaktayız. İngilizce eğitim sistemiyle bir adım önde olmanız için gerekli alt yapıyı hazırlıyoruz. 

Anaokulu Bayilik almak isteyenler bir marka altında toplanmayı satış pazarlama stratejisi olarak belirleyebilirler. Bu ilk etapta mantıklı gelse de çalışmanın uzun soluklu düşünülmesi durumunda artıları ve eksilerini iyi hesaplamak gerekecektir. Sistemli bir çalışma her zaman kazandıracaktır. 

 

Anaokulu Devlet Destekleri sadece anaokulu değil kreşler için de geçerlidir. Yeni yatırımlarınızda belirli bir bütçe dahilinde hareket ediyorsanız ve limitler arasındaysanız uzun vadede getirisi yüksek bir anaokuluna kavuşabilirsiniz. Anaokulu ya da kreş açmak isteyenlerin genellikle aradıkları unsurlardan biridir devlet destekleri. Lakin yanlış bilinenin aksine devlet destekleri teşvik sistemidir bir hibe programı değildir. Nereden baktığınızla alakalı olarak bu hibe de olabilir. Lakin bazı durumlarda iyi hesap yapılmaz ise gereksiz de görülebilir. Tercih sizin …

 

Devren Anaokulu Danışmanlığı ise yeni bir anaokulu açmak isteyenler için gayet alternatif bir seçenektir hazır bir şekilde isletmenin olması, prosedürlerle uğraşmamak gibi bir sürü nedeni vardır. Lakin bu kurumlara sahip olmak istiyorsak bu kurumları iyi incelememiz gerekmektedir. Her anaokulu ya da kreş devir alınır mı ? Bize göre alınmaz. İtibar yönetimi, marka değeri konularında emin olmadığımız her girişim ciddi sorunları da beraberinde getirebilir. Çok cazip görünen devren bir kreş bize ciddi sorunlar yaratabilir. Emin adımlarla hareket etmek için mutlaka bizimle iletişime geçin. 

 

Okulumuzdaki Eğitim Araçları hem rahat, güvenilir markalara ait çocukların dikkatini çekebilecek ürünlerdir . En son olarak ta Anaokulu Malzemelerimiz hem bilgilendirici hem eğleneceği malzemelerdir. Kitaplarımız ,oyun malzemelerimiz çocuklari bilgilendirirken , öğretirken çoğu şeyi eğlendire biliyor da. Biz öğrencilerimizin ve velilerimizin güvenli iyi vakit geçirmesi için her olanakları sağladik ve memnun edeceğimizin güvencesini veriyoruz.

Benzer İçerikler
  • Anaokulu Açmak Karlı mı?
  • Anaokulu Açmak Karlı mı ? Bu sorunun cevabını hemen hemen herkes merak etmektedir. Büyük hayallerle ya da ufaktan başlayıp büyüyeyim ...
  • Neden Anaokulu Açmak İstiyoruz?
  • Neden Anaokulu Açmak İstiyoruz? Yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde her 10 kişiden 7 si aynı durumu anlatıyor. Çocuğum için bir ...
  • Rekabeti Yüksek Anaokulu Açmak mı ?
  • Rekabeti Yüksek Kaliteli Anaokulu Açmak mı İstiyorsunuz? Günlük ihtiyaçlarımızı karşılamak için çalışmak zorundayız. Çalışmak, ...