“Sizin için düşünen, Okul Danışmanlığı Hizmetleri var...”

Anaokulu Müdürü İş İlanı

07 Temmuz 2015 - 07:09

Yeni Açılacak Anaokulumuzda çalıştırılmak üzere, Anaokulu müdürlüğü konusunda en az 5 yıl deneyimli, diksiyonu düzgün, halkla ilişkileri kuvvetli, yönetim ve organizasyon yeteneği gelişmiş ve yeniliğe açık, anaokulu müdürü alınacaktır.

Anaokulumuz yurtdışı menşeili olup, iddialı bir kurum olacaktır. Yeniliği takip eden farklı eğitim anlayışını yansıtmaya çalışacak olup rekabet noktasında da ciddi adımlar atmaktadır.

Anaokulunun bulunduğu yer : Batıkent, Yenimahalle, ANKARA

CV için istenenler

Yabancı dil olarak İngilizceyi iyi derecede konuşabilmeli ve yazabilmelidir.

Özgeçmiş açıklamalı bir şekilde hazırlanacaktır.

Daha önce çalışmış oldukları eğitim kurumlarını referanslarına ekleyeceklerdir.

İletişim bilgileri açık bir şekilde belirtilecektir.

CV’de yeni çekilmiş bir fotoğrafı bulunacaktır.

CV’ler iletisim@okuldanismanligi.com adresine Batıkent Anaokulu Müdür İlanı Adıyla  gönderilecektir.

Personel seçim süreci

Personel ön seçimleri Okul Danışmanlığı Tarafından yapılacaktır. Gelen CV’lerin tamamı incelenecek olup uygun görülen adaylar ön görüşmeye çağrılacaklardır.

Okul Danışmanlığı Onayından sonra yöneticiler ile görüşmeler başlayacak olup kurucuların onayından sonra evrakların hazırlanması istenilecektir ve Kurumun başlamasıyla birlikte iş başı yapacaklardır.

Bu ilan yalnızca batıkent bölgesinde açılacak anaokulumuz için geçerli olup gelen tüm CV’ler aday havuzunda saklanacaktır.

 

Benzer İçerikler
  • Çitlembik Oyun Evi ve Kafe Açıldı.
  • Uşak merkezde bulunan Çitlembik Oyun evi ve Kafe açılışı tamamlandı. Çalışmalarımızı en baştan büyük bir titizlik içinde yaparak ...
  • Marka Tescilimiz Onaylandı
  • Okul Danışmanlığı Hizmetleri Marka Tescilimiz Onaylamıştır. Okul Danışmanlığı Hizmetleri, Anaokulu ve kreşlere yönelik danışmanlık ...
  • Anaokulu Öğretmenleri İş İlanı
  • Yeni Açılacak Anaokulumuzda çalıştırılmak üzere, Anaokulu öğretmenleri alınacaktır. Alanında en az 5 yıllık bir deneyime sahip, ...