“Sizin için düşünen, Okul Danışmanlığı Hizmetleri var...”
 • Okul Danışmanlığı Hizmetleri
 • Okul Danışmanlığı Hizmetleri 2009 yılında bir proje olarak ortaya çıkmış ve bu gün anaokulu ve kreş açmak isteyenlerin neredeyse %70 inin fikir aldığı bir platforma dönüşmüştür. Hedefimiz yapılacak tüm anaokullarının başarılı olabilmelerini sağlayacak ortamları hazırlamaktır.
  Kolay bir iş gibi görünsede işimiz sadece anaokulu açmak değil her açıdan kendini geliştirmiş ve rekabet ortamında birinci sırada olan anaokulu sayısını artırmaktır.

 • Vizyonumuz

  Her açıdan profesyonel anaokullarının sayısını artırmak ve eğitim öğretime hazırlanan çocukların gelişimlerinin doğru kurgulanması için çalışmalarımızı yönlendirmek niyetindeyiz. Bunu yaparken de kurulumunu yaptığımız her anaokulunun bölgesinde en iyisi olabilmesi için azami özen gösteriyoruz.

 • Misyonumuz

  Günümüzde okul öncesi eğitim kurulumlarının basitliğinden kurtarıp çağdaş ve modern yaklaşımlarla donatılması misyonumuz olacaktır.

 • Etik Değerlerimiz

  Dürüstlük: Okul Danışmanlığı Hizmetleri, tüm faaliyetlerini dürüstlük ilkesine bağlı olarak yürütür. Çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde doğruluk ve dürüstlükle hareket eder.

  Şeffaflık: Okul Danışmanlığı Hizmetleri; çalışanları, müşterileri, tedarikçileri, hissedarları ve tüm paydaşları ile olan ilişkilerinde şeffaf ve açıktır. Tüm faaliyetlerinde anlaşılır ve doğru bilgiyi zamanında ve eksiksiz olarak temin eder.

  Tarafsızlık: Din, dil, ırk, cinsiyet, sağlık durumu, medeni durum, siyasi görüş gibi nedenlerle çalışanlar, müşteriler, tedarikçiler, hissedarlar ve diğer paydaşlar arasında herhangi bir ayrım yapılmaz.

  Müşteri odaklılık: Okul Danışmanlığı Hizmetleri için müşteri her zaman haklıdır ve müşteriye hizmet her şeyden önce gelir. İş hacmi fark etmeksizin, her müşteri önemlidir ve her bir müşteriye VIP olarak hizmet edililir.

  Gizlilik: Çalışanların, müşterilerin, tedarikçilerin ve diğer paydaşların özel bilgilerinin korunmasına özen gösterilir, bu bilgilerin üçüncü şahıslar ile paylaşılmasına izin verilmez.

  Yasalara Uyum: Okul Danışmanlığı Hizmetleri, tüm faaliyetlerini yasalara ve düzenlemelere uygun olarak yürütür. Yasa ve düzenlemeleri yakından takip eder, uyum için gerekli tedbirleri alır.

Anaokulu Açmak BLOG YAZILARI

HİZMETLER

 • Anaokulu ve Kreş
  KURULUMU
 • Anaokulu Açarken İhtiyacınız yalnızca Okul Danışmanlığı Hizmetleridir. Bir anaokulundan fazlasını isteyenlerin tercihi
 • ANAOKUL
  DANIŞMANLIĞI
 • Anaokulu Danışmanlığı ile modern anaokulunu oluşturabiliriz. Siz hayal edin gerçekleştirelim.

PORTFOLYO